charisms دختران مسابقه تکواندو تکواندو

charisms: دختران مسابقه تکواندو تکواندو درخشش تکواندوکار رقابت های آسیا سکوی سوم مدال برنز

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی مشکلات مالی باعث تعطیلی جمنا می‌شود؟ ، رمزگشایی از حضور قالیباف و رئیسی در جلسات جمنا

سید محمد حسینی سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اخیرا از عدم همراهی پایداری ها و حداد عادل از لنگیدن در تامین مالی این تشکل سیاسی سخن گفته اند. مهدی چمران نایب

مشکلات مالی باعث تعطیلی جمنا می‌شود؟ ، رمزگشایی از حضور قالیباف و رئیسی در جلسات جمنا

رمزگشایی از حضور قالیباف و رئیسی در جلسات جمنا/مشکلات مالی باعث تعطیلی جمنا می شود؟

عبارات مهم : اداره

سید محمد حسینی سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اخیرا از عدم همراهی پایداری ها و حداد عادل از لنگیدن در تامین مالی این تشکل سیاسی سخن گفته اند. مهدی چمران نایب مدیر جمنا ولی کماکان اصرار دارد که اوضاع خوبی دارد. او در گفتگویی پرسشها مالی را حل شده است و تلاش ها جهت اجماع اصول گرایان را ادامه دار دانسته است.

بخش هایی از این گفتگو را در ادامه بخوانید؛

* آقای حداد عادل در مصاحبه ای گفته اند که ما در اداره اقتصادی جمنا می لنگیم. خود شما هم قبلا به مسئله اقتصادی جمنا اشاره کرده اید. شایعاتی وجود دارد مبنی بر این که پرسشها مالی موجب توقف فعالیت جمنا خواهد شد. این پرسشها چقدر جدی است؟ به نظر شما می تواند در روند فعالیت جبهه مردمی نیروهای انقلاب مسئله ساز شود؟
مشکل تامین مالی هست، ما یک سیستم اقتصادی نیستیم که مسئله اقتصادی نداشته باشیم. افرادی که کارخانه دار و ثروتمند و این چیزها باشند یا به جاهایی وصل باشند و بتوانند منابع مادی جمنا را تامینی کنند، نداریم. بنابراین تلاش کردیم عالی ترین روشی که فکر می کنیم مردمی تر هم است را جهت حل این مسئله به کار بگریم.

*همان عنوان دریافت حق عضویت؟
بله، هر کسی عضو می شود،حق عضویتش را هم می پردازد و از حق عضویت جمنا اداره شود و به جایی وابستگی نداشته باشد و از کسانی هم کمک نگیرد. اگر کسی خواست کمک کند، آن بحث دیگری هست، ولی از پرداخت حق عضویت ها اداره می شود و این خودش یک افتخار است جهت جمنا که با عضویت افراد می تواند خودش را اداره کند.

*گفته بودید که این حق عضویت ها کف دارد ولی سقف نه. با توجه به اینکه جمنا یک حزب نیست تا به صورت معمول حق عضویت بگیرد و قرار است در بزنگاه های انتخاباتی، اصولگرایان را به یک کاندیدای واحد برساند آیا دریافت کمک مالی از اعضا مسئله ساز نمی شود؟ چه راهکاری جهت این عنوان دارید؟ این احتمال را بررسی کرده اید؟ آیا راهکار دریافت حق عضویت و کمک مالی اعضا باب نفوذ زیاد بعضی افراد در تصمیم گیری ها را باز نمی کند؟
هزینه هایی که هست، هزینه های برگزاری جلسه و یا دعوت ها و نظایر آن است که این ها ، هزینه های بالایی نخواهد داشت. در مواقع انتخابات و اینها نیز عموما خود کاندیدا ها یا طرفداران آن ها هزینه هایشان را از راه های جمع آوری کمک دوستان و آشنایان خود تامین می کنند. من فکر نمی کنم مسئله اساسی در این مورد داشته باشیم.

* بعد این شایعات موجود مبنی بر اینکه مسئله مالی مانع ادامه فعالیت جمنا خواهد شد را رد می کنید؟
بله، مسئله مالی وجود دارد ولی بالاخره افرادی که هستند؛ همان حق عضویتشان را که بپردازند، مسئله مالی ما برطرف می شود.

* در مورد اوضاع فعلی جمنا توضیح دهید. گفته بودید جلساتی با آقای قالیباف و رئیسی داشتید. در مورد شرح آن بفرمایید. به طور خاص با این مردها راجع به چه موضوعاتی صحبت شده است است؟
نه فقط با این افراد بلکه تقریبا با بقیه کاندیداها هم جلسه داشتیم. نشست هایی بوده که بنشینند کنار هم و فکر کنند و یک هماهنگی و همفکری را به وجود بیاورند که ان شاءالله این باز هم ادامه خواهد یافت.

* به طور مشخص حضور این دو فرد خاص در جلسات جمنا به معنی حضورشان در انتخابات بعدی است؟
نه، نمی توانیم ما چنین استنباط و برداشتی داشته باشیم. این عنوان هم به تصمیم خودشان و هم به تصمیم جمع و گرایش های عمومی مردم بستگی دارد.

* یکی از گمانه های موجود این است که اصولگرایان در انتخابات بعدی با افراد جوان و شاید گمنام وارد انتخابات می شوند. این عنوان چقدر جدی است ؟ آیا جمنا از این رویکرد دفاع و حمایت می کند؟
از نیروهای جوان حمایت می شود، ولی حالا اینکه با چه افرادی وارد صحنه شویم را نمی توان الان گفت.آن را باید نشست و دید که به کجا می رسد.

* آقای حسینی گفته بودند که گویا پایداری ها هنوز با جمنا همسو نیستند.
گفتم، الان اوضاع انسجام خوب هست، ولی ایده آل نیست و باید باز هم جلو برویم.

* از آنجایی که اصلاح طلبان قبلا از شیوه ائتلاف استفاده کردند و توانستند سهمی در پیروزی داشته باشند. احتمال داده می شود که در انتخابات های آتی نیز همین رویه را در پیش بگیرند. رویکرد اصولگرایان در مورد ائتلاف چیست؟ امکان دارد که این بار اصولگرایان به ائتلاف با اشخاص میانه رو و اعتدالی فکر کنند؟ جمنا به این عنوان فکر می کند؟
به هر حال یک مبانی ای وجود دارد که می بایست رعایت شود. در صورت رعایت این مبانی و خط قرمزها هر کسی که داخل جمنا شود، پذیرفته می شود. در غیر این صورت قابل پذیرش نیست. ولی این را که بیایند و به هر حالت بر اساس سیاست بازی و یا دست یافتن به کرسی هایی، هماهنگی هایی را به وجود بیاورند؛ نمی توانم تایید کنم.

مشکلات مالی باعث تعطیلی جمنا می‌شود؟ ، رمزگشایی از حضور قالیباف و رئیسی در جلسات جمنا

خبرآنلاین

واژه های کلیدی: اداره | اقتصادی | انتخابات | اصولگرایان | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog