charisms دختران مسابقه تکواندو تکواندو

charisms: دختران مسابقه تکواندو تکواندو درخشش تکواندوکار رقابت های آسیا سکوی سوم مدال برنز

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری نمایش «دده خانم» روایتی از یک زن مرده شور

نمایش «دده خانم» به نویسندگی و کارگردانی جواد عاطفه و بازی عاطفه پاکبازنیا از ۱۸ اردیبهشت ۹۷ در منزل نمایش «دا» روی صحنه می‌رود.

نمایش «دده خانم» روایتی از یک زن مرده شور

نمایش «دده خانم» روایتی از یک زن مرده شور

عبارات مهم : زندگی

نمایش «دده خانم» به نویسندگی و کارگردانی جواد عاطفه و بازی عاطفه پاکبازنیا از ۱۸ اردیبهشت ۹۷ در منزل نمایش «دا» روی صحنه می رود.

به گزارش ایسنا، این نمایشنامه بخش دوم «سه گانه خانم» هست. بخش اول این سه گانه با نام «خانم ایکس» بود، نمایشی که در بهمن و اسفندماه ۹۵ با نویسندگی و کارگردانی جواد عاطفه در منزل نمایش «دا» روی صحنه رفت.

«دده خانم» روایتگر زن مرده شوری است که فرزندش مرده و باید فرزندش را بشورد! این نمایش هم همچون نمایش «خانم ایکس»، راجع به زن و مسئله زنان در مصاف با کار، همسر و فرزند و زندگی هست. این بار دده خانم، با تک گویی خودش، بحران زن بودن را در جامعه ای مردسالار روایت می کند. زنی که هیچ است و می خواهد و تلاش می کند که باشد و زندگی کند.

بازیگر این نمایش عاطفه پاکبازنیا مترجم آثار آرتور کوپیت، یوجین اونیل و لارش نورن در کشور عزیزمان ایران است.

شقایق دارابی (دستیار کارگردان)، آذین پاکبازنیا (مدیر صحنه)، روزبه حسینی (طراح نور)، سهند بهادری (طراح صدا)، مهدی فاتحی (طراح پوستر)، هدیه جوانی (طراح بروشور )، جواد عاطفه (طراح صحنه و لباس)، پانته آ قاسمی و رسول نورمحمدزاده (عکاس) عوامل دیگر این نمایش هستند.

نمایش «دده خانم» روایتی از یک زن مرده شور

واژه های کلیدی: زندگی | نمایش | نویسندگی | کارگردانی | نمایشنامه | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog