charisms دختران مسابقه تکواندو تکواندو

charisms: دختران مسابقه تکواندو تکواندو درخشش تکواندوکار رقابت های آسیا سکوی سوم مدال برنز

گت بلاگز اردبیل برخورداری 3 هزار دِه از نعمت آب آشامیدنی

به گزارش خبرنگار گروه استان های کلوب خبرنگاران جوان از اردبیل ، حمید چیت چیان در جمع نمازگزاران مسجد جامع گرمی اظهار داشت: مسئله آب آشامیدنی بخش مو

برخورداری 3 هزار دِه از نعمت آب آشامیدنی

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، حمید چیت چیان در جمع نمازگزاران مسجد جامع گرمی اظهار داشت: مسئله آب آشامیدنی بخش موران و انگوت با تخصیص داده شده است اعتبار 20 میلیارد تومان برزرف می شود که در حال حاضر تمامی کارها مورد نیاز در این زمینه انجام داده شده است است.

وی افزود: در سال 95 به اندازه 10 سال گذشته آبرسانی روستایی انجام شده است است که این عنوان در رابطه با ارائه خدمات مطلوب به مردم نقش مهمی داشته و با این کار توانسته ایم بسیاری از مطالبات و خواسته های آنان را برطرف کنیم و شاهد جلب رضایت آنان باشیم آیا که برخورداری از نعمت آب حق مسلم همه مردم است.

وزیر نیرو گفت: نزدیک به سه هزار دِه در سراسر کشور آبرسانی و از نعمت آب سالم و بهداشتی به صورت مستمر بهره مند شده است اند که تمامی این موارد می تواند پاسخگوی خوبی جهت کارها انجام یافته در طول چندین سال گذشته در رابطه با بخش آبرسانی باشد.

برخورداری 3 هزار دِه از نعمت آب آشامیدنی

چیت چیان بیان کرد: دولت 170 میلیارد تومان تنها در پروژه های سدهای عمارت و تازه کند تاکنون هزینه کرده است و 150 میلیارد تومان نیز امسال تخصیص داده شده است یافته است که در حال حاضر سه سد عمارت، تازه کند و احمدبیگلو نیز در استان در حال اجرا بوده که تا آخر سال شاهد تکمیل و آبگیری آنها خواهیم بود.

وی تصریح کرد: شبکه پایاب سد عمارت همزمان با اجرای عملیات اجرایی ساختمان سد انجام خواهد شد که می تواند در بخش کشاورزی منطقه بسیار تاثیرگذار باشد و ما را در رسیدن به بسیاری از اهداف مورد نظر در جهت تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و منویات مقام معظم رهبری رهنمون شود.

انتهای پیام/ع

به گزارش خبرنگار گروه استان های کلوب خبرنگاران جوان از اردبیل ، حمید چیت چیان در جمع نمازگزاران مسجد جامع گرمی اظهار داشت: مسئله آب آشامیدنی بخش مو

واژه های کلیدی: اردبیل | آب آشامیدنی | آبرسانی روستاها | سد عمارت | بخش کشاورزی | شبکه پایاب |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog