charisms دختران مسابقه تکواندو تکواندو

charisms: دختران مسابقه تکواندو تکواندو درخشش تکواندوکار رقابت های آسیا سکوی سوم مدال برنز

گت بلاگز همدان برگزاری مراسم خوش حالی قهرمانی تیم هاکی بانوان همدان

جشن قهرمانی هشتمین دوره لیگ برتر بانوان کشور برگزار و از اعضای تیم هاکی همدان که قهرمان لیگ برتر بانوان شدند تجلیل شد.

برگزاری مراسم خوش حالی قهرمانی تیم هاکی بانوان همدان

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ مدیر هیأت هاکی استان گفت: هاکی همدان به خاص در بخش بانوان حرف های زیادی جهت گفتن دارد و در حال حاضر بیش از 130 ورزشکار همدانی در رشته هاکی فعالیت می کنند.

وی بیان کرد: استان همدان استعدادها و ظرفیت های بالایی در دو بخش مردها و بانوان هاکی دارد که حضور بازیکنان استان در اردوهای تیم ملی نشان از توانایی بالای بازیکنان استان است.

وی در ادامه گفت: در سال 95 تیم پسران کشور عزیزمان ایران قهرمان نوجوانان کشور عزیزمان ایران شد و بانوان هاکی باز نیز قهرمان لیگ برتر شدند و مردها هاکی باز در لیگ به مقام سومی دست یافتند.

برگزاری مراسم خوش حالی قهرمانی تیم هاکی بانوان همدان

جعفری با بیان این که وضع هاکی در شهر همدان بسیار مطلوب است افزود: شکر خدا توانسته ایم شرایط خوبی را بر مجموعه هاکی استان حاکم کنیم و دست خالی همه امور را پیش ببریم به طوری که در مسابقه های کشوری همواره رتبه نخست کشور عزیزمان ایران بوده وعلاقه مندان به هاکی در زمینه های قهرمانی و آموزشی در حال کارکردن هستند.

رئیس هیأت هاکی استان همدان با اشاره به قهرمانی تیم همدان در لیگ برتر هاکی کشورعنوان قهرمانی بانوان و سومی مردها را بدست آوریم..

در ادامه مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت: در امسال شاهد قهرمانی صابر جواهری توانا همراه تیم ملی والیبال در مسابقه های امیدهای کشور بودیم و ورزشکاران زیادی همچون مهدی خوش قدم در هندبال ، احمد غفاری در دوومیدانی و فرود ظفری در ووشو به تیم های ملی جهت حضور در مسابقه های فرا ملی دعوت شده است اند.

وی افزود: در سال 95، 560 مورد دعوت به اردو تیم ملی داشتیم که 163 مورد به عضویت تیم ملی در آمدند ،43عنوان فراملی ،880 عنوان انفرادی و 82 عنوان تیمی کشوری ره آورد ورزشکاران استان بوده است .

جشن قهرمانی هشتمین دوره لیگ برتر بانوان کشور برگزار و از اعضای تیم هاکی همدان که قهرمان لیگ برتر بانوان شدند تجلیل شد.

منعم افزود:در حال حاضر 100 تیم در لیگ برتر استان داریم که با صدرنشینی بانوان همدانی در لیگ برتر هاکی این حلاوت را دو چندان کرد .

مدیرکل ورزش و جوانان استان در خصوص بازیهای آسیایی 2018 و المپیک 2020 گفت :ستاد بازیهای بازیهای آسیایی 2018 و المپیک 2020 در اداره کل تشکیل شده است و از افراد مستعد حضور در این رقابتهاحمایت می شود.

گفتنی است از تیم اعضای تیم هاکی بانوان با اهدا جوایز نقدی و لوح تقدیر شد.

انتهای خبر/ ش

واژه های کلیدی: ایران | همدان | مسابقه | هاکی بانوان | استان همدان | لیگ برتر هاکی | هاکی باز | رسول منعم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog